www.magiskasnamelis.lt
/

Erdvė vaikams/ Švenčių dekoravimas

 

KOKIA TA MŪSŲ MAGIŠKO NAMELIO STUDIJA? foto: Mažylio istorija

Daug kas girdėjo, kažkas lankėsi, kažkas matė dekorus, o kažkam tiesiog kyla daug klausimų apie mus ir kaip ta mūsų studija atrodo. Todėl pasirodom, nes atsinaujinom ir labai laukiam visų švenčių  :)

Visų pirma, pabandau pavardinti kokios šventės pas mus galimos:

- PIRMIEJI VAIKŲ GIMTADIENIAI (pirmas, antras, trečias), kai norisi jaukios aplinkos, primenančios namus, kai svečių skaičius apie 20 asmenų (kūdikių ir visiškai mažuliukų vaikučių neskaičiuojam).

- BABY SHOWER VAKARĖLIAI - kai norisi nedidelės, bet jaukios aplinkos pasibūti su draugėmis.

- VYRESNIŲ VAIKŲ GIMTADIENIAI: išsidūkti pas mus nebus vietos (nėra nei kamuoliukų baseinų, nei laipynių, karstynių), bet stilingam edukaciniam gimtadieniui visada esam pasiruošę :) Pažįstam daug įdomių žmonių, su kuriais galim jūsų vaikui paruošti išskirtinę edukacinę programą (nuo animatorių iki tapybos ant puodelių, paveiksliukų kūrimo, papuošalų kūrimo ir t.t.)

- KRIKŠTYNOS - tai mūsų "arkliukas" :) Daugiau apie tai skiltyje "KRIKŠTYNOS STUDIJOJE".

VIDINĖ ERDVĖ

turim 40 kvadratų kondicionuojamą erdvę viduje, kurioje atsinaujinom visus žaislus! geriausiai apie tai kalba nuotraukos:

Gimtadienių metu, mūsų baltasis stalas tampa jūsų užkandžių stalu, paliekame visas kėdes, todėl patogu bus visiems :)

Atsinaujinusioje erdvėje mūsų sieną papuošė Ieva iš  facebook puslapio: Kitokis :) Apžiūrėkite šios kūrėjos darbus! Ji gali papuošti ir jūsų vaikų kambario sienas įvairiais piešiniais, ji kuria personalizuotus šaržus, kuriais aš dažnai puošiu savo dekoruojamas šventes, o taip pat pas ją rasite daug idėjų dovanoms: pagalvėlių, pieštukinių, džemperių ir t.t. Apsilankykit ir pas ją. :)

IR DIDŽIAUSIAS MŪSŲ DŽIAUGSMAS YRA MŪSŲ LAUKO TERASA :)

40 kv.m. privati lauko terasa su pavėsine, lauko staliukais, supamu krėslu, magišku mažuoju mūsų nameliu vaikų žaidimams ir lempučių bei tujų miškeliu!!! Ilgai svajojom ir abi su Ugne savo rankomis pasidarėm šiemet viską.Todėl tikrai jausite tik geriausią energiją, nes kiekvienas kampas paliestas, paglostytas ir labai mylimas.

Visas jūsų švenčių akimirkas gali įamžinti GERDA iš MAŽYLIO ISTORIJA :) Ji su mūsų studija nuo pirmos dienos, todėl geriausiai žino visus mūsų kampelius, turi talentą dirbti greitai ir gerai, o su mažaisiais tai labai svarbu!