www.magiskasnamelis.lt
/

Erdvė vaikams/ Švenčių dekoravimas

 

 

Krikštynos studijoje 2021


Mūsų studija labai smagi vieta jaukiai krikštynų šventei Kauno centre!

Būdamos pačios mamos ir dirbdamos su vaikais bei jų šventėmis, nusprendėm, kad mums svarbu yra jūsų ramybė, kuo mažesnis jaudulys svarbią dieną ir kuo mažesnis rūpestis dėl šventės vietos, dekoravimo, maisto tiekėjų, animatorių, saldaus stalo ir kitų akcentų. Todėl šventės dieną studijoje vyksta tik viena jūsų šventė, kuriai ruošiamės ramiai, be skubėjimo, sutartu laiku galit atvykti pasilikti daiktus ir kitus šventės akcentus. Tinkamiausią šventės pradžios laiką renkatės jūs!

Studijoje krikštynų šventės metu jums galime pasiūlyti svečių susėdimą 18ai žmonių aplink mūsų stalą (vaikams yra atskiras staliukas), bet labai rekomenduojam ir švediško stalo variantą, tuomet studijoje gali švęsti apie 20-22 žmonės (tai tik rekomendacijos dėl studijos dydžio ir komforto, kūdikiai ir labai maži vaikai į šį skaičių neįtraukti).

Studijos nuomos kaina 350 eur su dekoru.*

* Į kainą įeina visi reikalingi indai, gėlės ant bendro stalo, saldaus stalo dekoras su mūsų saldaininėmis, tortinėmis, balionų arka ar kiti bendrai aptariami dekoro sprendimai. Vaišiname kava, arbata bei būna paruoštas vanduo su citrina. Jeigu norisi papildomai puošti terasą, ar joje padaryti papildomą užkandžių staliuką, tai aptariama individualiai ir kainuoja papildomai.

Studijos nuomos kaina 170 eur 4 val šventei be dekoro**

**Į kainą įskaičiuota visi reikalingi indai šventės metu ( užkandžių lėkštės, taurės, įrankiai, popierinės servetėlės, saldžiam stalui tortinė). Vaišiname kava, bei arbata, paruošiame vandens su citrina.

**Dekoruotis patiems iš vakaro arba ankstaus ryto, deja galimybės nėra. Studija jūsų šventei atveriama 1 val prieš sutartą atvykimo laiką. Tas laikas yra skirtas mūsų tiekėjams tinkamai pasiruošti jūsų šventei.


Dirbame su geriausiais maisto tiekėjais, nuo šaltųjų iki karštųjų patiekalų bei desertų.

Maisto tiekėjas http://kitchenobsession.lt/ : maisto tiekėjas šaltiems ir karštiems patiekalams, susisiekti dėl meniu reiktų tiesiogiai su Pauliumi ir rezervuotis vietą, paminint, jog šventė vyks Magiškame namelyje.

Jeigu domina grill tipo maistas, rezervuojant studiją rekomenduojame puikų šefą! Visa informacija asmenine žinute Facebooke.

Saldaus stalo tiekėjai:

Gilė Milė tortai https://www.gilemile.lt/

Laroche https://laroche.lt/


Turime privačią lauko terasą!